Miofolic, lai efektīvi atbrīvotos no aknes
Vairāk nekā 50 % sieviešu atbrīvojas no aknes pēc 6 mēnešu ārstēšanas ar Miofolic.
Akne un problemātiska āda: rašanās cēloņi un risinājumi
Akne ir bieži sastopama paaugstināta vīrieša hormona (androgēna) līmeņa izpausme;
Miofolic samazina androgēnu līmeni, veicinot aknes izzušanu.
Ieteicamā deva ir 2 paciņas dienā 6 mēnešus.
Faktori, kas izraisa ādas stāvokļa pasliktināšanos
- gremošanas sistēmas darbības traucējumi
- aknu un zarnu trakta slimības
- parazīti organismā
- neveselīgs dzīvesveids
- nekontrolēta zāļu lietošana
- hormonālais disbalanss (paaugstināts testosterona līmenis)
- stress un bezmiegs
- slikta ekoloģija
Nevēlamu matu augšana
Nevēlamu matu augšana uz sejas, krūtīm un sēžamvietas (hirsūtisms), piemēram, skar aptuveni 70 % sieviešu ar PCOS.
Kāpēc rodas ādas iekaisums?
Lai saprastu aknes cēloņus, ir jāsaprot tauku dziedzeru darbības “shēma”. Tie atrodas tuvu ādas virsmai un ir piestiprināti pie matu folikulām, no kurām izaug mati. Tauku dziedzeri mitrina un baro ādu, radot sebumu. Kad veidojas pārāk daudz šo tauku, tie sajaucas ar atmirušajām ādas šūnām un aizsprosto kanālu. Ja notiek šāda aizsprostošanās, baktērijas, kas dzīvo uz ādas “klusā režīmā”, pāriet uz vairošanās režīmu. Rezultātā uz ādas parādās papulas, pustulas un cita veida akne.
Kam ir lielāka iespējamība saslimt ar akni?
Visbiežāk akne parādās pusaudžiem: meitenēm slimība parādās 14–17 gadu vecumā, bet zēniem — 16–19 gadu vecumā. Parasti ādas stāvoklis atkal kļūst veselīgs, sasniedzot 20 gadu vecumu. Tomēr reizēm akne ir arī pieaugušajiem: akne ir aptuveni 5 % sieviešu un 1 % vīriešu. Riska grupā ir sievietes ar ginekoloģiskām slimībām (policistisko olnīcu sindromu, hormonāliem traucējumiem). Šajā gadījumā sievietēm iesaka vispirms izārstēt cēloni un tikai pēc tam likvidēt sekas. POS un problemātiskas ādas kompleksas ārstēšanas laikā Miofolic uzrādīja labus rezultātus, jo mio-inozitols samazināja testosterona cirkulācijas līmeni asinīs. Turklāt akne un problemātiska āda var būt atsevišķu medikamentu nevēlamās blakusparādības.
Miofolic samazina androgēnu līmeni, veicinot aknes izzušanu. Ieteicamā deva ir 2 paciņas dienā 6 mēnešus.
Kosmetoloģijā akni uz sejas nosacīti var iedalīt trīs posmos: viegla (melna un balta akne uz sejas), mērena (balta un melna akne, papulas un pustulas lokalizētas uz muguras un pleciem, izņemot seju) un stipra (izņemot papulas un pustulas, novēro plaši izplatītus mezgliņus un cistas).
Problemātiska āda: kāda ir patiesība?
Problemātiskas ādas tēma vienmēr bijusi auglīga augsne visādām teorijām:
- aknes ārstēšana ar diētu. Pareizs uzturs vienmēr ir bijis noderīgs, bet, lai gan tas var kļūt par izšķirošu aspektu iekaisuma ārstēšanā, tas ne vienmēr ir problēmas risinājums
- poru aizsprostošanās neatbilstošas higiēnas dēļ. Rīta un vakara mazgāšanās ir obligāts rituāls, taču, tā kā akni provocējošie procesi notiek zem ādas, intensīva mazgāšana nav kardināls problēmas risinājums.
- izspiest visu! Daudzi cilvēki ar akni regulāri spiež pinnes cerībā, ka āda ātrāk attīrīsies. Tomēr rezultāts parasti ir tieši pretējs — tas var radīt rētas un defektus.
Problemātiskas ādas kopšana
- izvēlieties speciālus produktus, kas palīdzēs saglabāt ādas virsmu veselīgu
- neskopojieties ar kosmētiku; pirms sākat jauna produkta testēšanu, rūpīgi izpētiet tā sastāvu. Cilvēkiem ar akni efektīvākā joprojām ir kvalitatīva farmaceitiskā kosmētika
- problēmas maskēšanai neizmantojiet kosmētikas birstes vai sūkļus: tie atstāj daudz baktēriju, kas situāciju var pasliktināt
- noteikti lietojiet produktus ar SPF: lai gan saule kādu laiku pozitīvi ietekmē ādu, ilgtermiņā var parādīties jauni iekaisuma perēkļi
- konsultējieties ar kvalificētu dermatologu, kurš var izvēlēties aknes ārstēšanas programmu. Nebrīnieties, ja ārsts jūs nosūta pie ginekologa — ļoti iespējams, ka problemātiskas ādas cēlonis tiks atrisināts tur.
Atcerieties, ka pašārstēšanās var būt ne tikai neefektīva, bet arī bīstama!